Sakarya Mezar

Sakarya Mezar yapımı fiyatları çok değişkenlik gösterir. Mermerin kalitesinden mermerin rengine kadar herşey fiyatına etki eder.

Mesela 2 kişilik sakaryaya özel bir mozaik mezar siparişi verdiğinizde uzman kadromuz hemen mermeri kesmeye başlar ve cenazenin boyuna göre en uygun ölçüleri alıp bu kalıba göre özel makinalarda cnc teknolojisi ile kesilmektedir. Kesilen bu Sakarya Mezar daha önce mezarlıklar müdürlüğü ekiplerinde birlikte montaj işlemine geçilir. Montaj işlemi başladığında ise mezarlığa kadar elektrik santralinden uzatma kablosu ile mermer kesme makinalarını çalıştıracak uzaklığa kadar kablo elektrik teknisyenleri aracılığla kablolar döşenir.

İnce detaylar burada kesilir ve mezara zarar vermeden mermerler uygun şekilde yerine koyulur ve mermer yapıştırıcılarıyla birlikte mermerler birbirine öpüştürülür. Öpüşen mermerler kuruduktan sonra ise kalıcı ve sağlam bir şekilde kontrol ünitesinde kontrolleri yapıldıktan sonra Sakarya Mezar siparişi ilgili yere teslim edilir.

Sakarya Mezar faturası iş bittikten sonra kurumsal muhasebe departmanımızdan kesilir ve kesilen bu fatura özel kargo şirketleri ile adresinize teslim edilir.Sipariş vermek için : Adresimiz : TEKELER MAH. Çevreyolu cd. No.102/b Sakarya, Turkey
Telefon : (0264) 274 16 35

Sakarya Mezar

REFERANSLAR